Fruits By BabyBus

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 23 MB
  • Version 4.24
  • Dil İngilizce
  • Firma BabyBus
Meyvelerin eğlenceli dünyasına girmek ister misiniz? Bu oyunu hemen indirin ve eğlenceye erkenden atılın.

 Çocukların öğrenmesi gereken pek çok şey var. Bunların arasında yediğimiz besinler de var. Çocuklar pek çok şeyin ismini bilmezler fakat öğrenmek için çabalarlar. Öğrenilecek pek çok şey olduğundan hepsini akıllarında tutamazlar. Fakat bu oyun ile çocuklar tüm meyvelerin isimlerini şekillerini ve tatlarının nasıl olduğunu öğrenecekler. Çünkü oyun çocukların en etkili öğrenme aracıdır ve oyun ile öğrendikleri bilgileri çocuklar asla unutmazlar. En kolay öğrenme yolu olan oyun küçük yaş çocukları için çok yararlı kullanılmalıdır. Anne ve babalar çocuklarının oyun oynarken bile bir şeyler öğrenmesini ister. İşte bu oyunun amacı da o. Çocukları hem eğlendirmek hem de eğitmek.

 Çocuk gelişimi uzmanları tarafından hazırlanan bu oyun çocukların pek çok gelişim alanını birden desteklemekte. Zihinsel gelişim, sosyal gelişim ve dil gelişimi önde olan bu oyunda çocuklar ne kadar çok vakit geçirirse o kadar yarar sağlar. Oynadıkça pek çok şeyi öğrendiğini fark eden çocuk öğrenmenin güzelliğine alışacak ve bu oyunda sık zaman geçirecek. Bu da onun zamanını verimli kullanmasını öğretecek.

 Çocukların gelişim alanlarını destekleyen bu oyuna siz de hemen sahip olun. Bu mükemmel özellikleri olan oyunu indirmek için tek yapmanız gereken şey indir butonuna basmak. Kolay ve hızlı bir şekilde inen oyun çocukların gelişimine büyük oranda katkı sağlayacak. 

Daha Fazla Göster
Fruits By BabyBus indir